Studio Executivo Vn

  • 30 m²
  • 1 slaapkamer
  • 1 badkamer

1-slaapkamer Studio Executivo Vn São Paulo is op 5 minuten lopen van Banco Honda Hall en op 5 km van de luchthaven Congonhas. Het 1-badkamer appartement verwelkomt gasten met een stoomcabine en een sauna en ligt op een klein stukje lopen van het winkelcentrum Vila Olímpia.

Het appartement heeft een balkon en een terras met airconditioning voor optimaal comfort. Een hoogtepunt van deze accommodatie voor gasten is de aanwezigheid van een haardroger en handdoeken in de badkamer. Er is ook een bidet, een apart toilet en een douche.

Studio Executivo Vn heeft zelfvoorzienende faciliteiten, zoals een kitchenette met een koffie/theezetapparaat, een koelkast en keukengerei.

Dit appartement van 30 m² is slechts 450 meter van Estoque en 2 km van Parque Ibirapuera gesitueerd. Het MASP ligt binnen 4 km afstand van de accommodatie. Studio Executivo Vn is niet ver van Vila Olimpia treinstation.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Studio Executivo Vn São Paulo
Studio Novo A 3 Min A Pe Do Shopping Vila Olimpia
Mobiele prijsaanbieding

Studio Novo A 3 Min A Pe Do Shopping Vila Olimpia

9.1
Schitterend 42 beoordelingen
113 m van de accommodatie
Lindo Apto No Coracao Da Vila Olimpia
Mobiele prijsaanbieding

Lindo Apto No Coracao Da Vila Olimpia

8.8
Fantastisch 4 beoordelingen
128 m van de accommodatie
The Vila Olimpia
Mobiele prijsaanbieding

The Vila Olimpia

130 m van de accommodatie
USD 67 USD 60
per nacht
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Luchthaven Congonhas
    6 km

    Treinstations

    Julio Prestes Train Station
    9 km

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Activiteiten

    • Fitnesscentrum

    Accommodatie diensten

    • 24-uursreceptie
    • 24 uur bewakingsdienst
    • Bagageopslag
    • Kleedkamer
    • Huishouding
    • Wasserij
    • Winkels/ Commerciële diensten

    In de keuken

    • Droger
    • Keukengerei

    Voor kinderen

    • Ledikanten/ Babybedden

    Recreatie

    • Buitenzwembad
    • Ligstoelen
    • Zonneterras
    • Tuin
    • Barbecuefaciliteiten
    • Spa-lounge
    • Sauna
    • Stoomcabine

    In de kamers

    • Airconditioning
    • Mini bar
    • Patio
    • Terras
    • Tuinmeubelen
    • Koffie- en theefaciliteiten
    • Eettafel

    In de badkamer

    • Wasmachine
    • Gratis toiletartikelen

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan
    • Verkoopautomaten
    • Brandblussers

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 19:00
    Uitchecken: van 07:00 tot 11:00
    Veelgestelde vragen
    • Waar is Studio Executivo Vn gelegen?
      Studio Executivo Vn is in de Central City wijk van São Paulo gesitueerd, binnen 6 minuten wandelen Estoque.
    • Welke attracties liggen er in de buurt van Studio Executivo Vn?
      Zorg ervoor dat je tijdens je verblijf in São Paulo een bezoek brengt aan Estoque (450 m) en het MASP op afstand van 4 km van Studio Executivo Vn.
    • Biedt Studio Executivo Vn parkeergelegenheid?
      Studio Executivo Vn biedt gratis priveparkeerplaatsen voor de gasten.
    • Biedt Studio Executivo Vn internetverbinding?
      Ja, Studio Executivo Vn biedt draadloos internet.
    • Zijn huisdieren toegestaan bij Studio Executivo Vn?
      Studio Executivo Vn is niet huisdiervriendelijk.
    • Is er een keuken in Studio Executivo Vn?
      Bij Studio Executivo Vn kunnen gasten gebruik maken van een kitchenette uitgerust met een koffie/theezetapparaat, een koelkast en keukengerei.
    • Wat is de afmeting van het appartement?
      Het appartement meet 30 m².
    • Is er een zwembad in Studio Executivo Vn?
      Ja, Studio Executivo Vn heeft een privézwembad.

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Luchthaven Congonhas
    6 km

    Treinstations

    Julio Prestes Train Station
    9 km

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Studio Executivo Vn São Paulo

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten